Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
15.09.2017

Зустріч з німецькою бізнес-делегацією

Днями докторант кафедри прикладної економіки та підприємництва Є.В. Терехов і старший викладач Н.В. Дементьєва зустрілися з представниками німецької бізнес-делегації, що прибула до м. Дніпро із федеративної землі Захсен-Анхальт в рамках співпраці Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат.

Формат заходу передбачав попередню презентацію німецьких підприємств та проведення двохсторонніх переговорів. Серед присутніх німецьких підприємств були ТОВ «Будівництво механізмів Гіггель», «Зіберт – Гідравліка&Пневматика», ТОВ «FEAG Зангерхаузен»(Електротехніка), ТОВ «Центр допомоги дітям та підліткам Грос Бёрнеке». Закордонні представники презентували останні наукові здобутки у галузях машинобудування, приладобудування, відновних джерел енергії, підготовки та розвитку кадрів для промисловості. 

Німецькі підприємці виявили особливий інтерес щодо налагодження співпраці з підприємствами нашої області, яка має один із найбільших потенціалів економічного розвитку серед індустріальних регіонів України. Особливим спонукальним мотивом для присутності німецьких підприємств на нашому ринку є наявність висококваліфікованих трудових ресурсів та нижчі витрати, пов’язані із виробництвом і збутом продукції.

Наші колеги обговорили з німецькими представниками особливості формування бізнес-моделей їхніх підприємств, організації процесу виробництва продукції та розвитку механізму кооперації із закордонними партнерами, розглянули здобутки у започаткуванні бізнесу на нових зовнішніх ринках, аспекти міжнародної торговельної діяльності. Німецькі підприємці виявили зацікавленість у співпраці з представниками Державного ВНЗ «Національний гірничий університет», і, зокрема, кафедрою прикладної економіки та підприємництва у питаннях формування персоналу, підготовки висококваліфікованих кадрів, необхідних для розвитку україно-німецької бізнесової співпраці. 

Актуалізація знань стосовно провідних вітчизняних та закордонних практик організації і розвитку бізнесу є пріоритетом діяльності кафедри в аспекті підвищення якості підготовки бакалаврів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і магістрів широкого спектру економічної та управлінської діяльності.

p.s. Якщо Вас зацікавилаця ця тема – запрошуємо на кафедру для спілкування: корпус 4 ауд. 76.


Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт