Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.09.2017

Грантрайтери з гірничого

15-17 вересня 50 молодих вчених Дніпропетровщини та активістів громадських організацій взяли участь в «Осінній школі молодого вченого з грантрайтингу – 2017» в рамках науково-освітнього проекту «Грантрайтери». В рамках проекту досвідчені тренери та ментори розкривали учасникам секрети створення проектів для міжнародних та регіональних грантів.
Окрім теоретичної бази молоді вчені отримали й практичні навички. В рамках практичної частини даної Школи учасників було поділено на команди, кожна команда під керівництвом досвідченого ментора писала аплікаційну заявку для подання на фінансування за конкретною грантовою програмою.
У тренінгах Школи взяли участь активні молоді вчені Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»: менторка та тренер Школи Ірина Бєлкіна (к.е.н., доцент каф. електронної економіки і економічної кібернетики, начальник відділу міжнародних освітніх проектів), яка опікувалася проектом для Фонду інженерної інформації, а також Марина Кириченко (асистент кафедри відновлюваних джерел енергії) і Марина Дороніна (асистент кафедри метрології та інформаційно-вимірювальних технологій).
Всі дні були вкрай насиченими, навчання проходило в дружній атмосфері, цікавій інтерактивній формі, з практичними вправами та дискусіями. 
Підготовлені в рамках Школи проекти було презентовано й обговорено. 
Команда НГУ працювала над проектом разом з представниками ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Наприкінці Школи всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Організаторами виступили ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області», КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини», Дніпропетровська обласна рада. Щиро дякуємо їм за можливість розвитку навичок формування проектних пропозицій, розширення контактів та створення комунікативної платформи для молодих вчених Дніпропетровщини для подальшої плідної співпраці.

За матеріалами кафедр ВДЕ та МІВТ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт