Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.09.2017

Знакові події в освіті України

Делегація Національного гірничого університету повернулася  з Івано-Франківська,  де відбулися знакові події  в освіті України . 

 

Ректор Нашого університет академік НАН України Г.Г. Півняк, перший проректор  професор О.О. Азюковський та начальник науково-дослідної частини професор Р.О. Дичковський 26 вересня 2017 р. взяли участь у спільному засіданні Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та членів Президії спілки ректорів вищих навчальних закладів під головуванням Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич.

 

Цей захід відбувся на тлі двох знакових подій: святкування 50-річчя Національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) та підписання нового закону про освіту президентом України

П.О. Порошенком.

 

Відповідно значну увагу було приділено обговоренню основних принципів цього закону та його імплементації у системі середньої і вищої школи. За допомогою "відкритого мікрофону" відбулося безпосереднє спілкування представників зібрання з Міністром освіти і науки України. Дискусія показала, що незважаючи на проблемні питання,  започатковані зміни є своєчасними і вкрай необхідними для просування європейських стандартів навчання у нашій країні.

 

Інші питання, які  обговорювалися в Івано-Франківську,  стосувалися: загального стану й  перспектив розвитку технічної освіти у нашій державі; розвитку ініціатив міжнародної співпраці та  академічної мобільності; забезпечення господарчої інфраструктури університетів, зокрема, через впровадження енергоощадних та альтернативних технологій електро- та водопостачання, а також інших нагальних проблем, які нині є на порядку денному вищої освіти в Україні. 

 

Інформація науково-дослідної частини НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт