Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.10.2017

Презентація результатів дослідження «Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови»

У рамках проекту «Англійська для університетів» команда Британської ради в Україні протягом трьох років плідно співпрацювала з українськими вищими навчальними закладами – учасниками проекту, надаючи професійну допомогу викладачам англійської мови і лекторам, які викладають свої дисципліни англійською мовою, і одночасно проводила моніторинг якості використання англійської мови для викладання в українських університетах Результати дослідження було презентовано у місті Києві 28 вересня 2017 року у вигляді публікації, яка містить також перелік рекомендацій, що допоможуть навчальним закладам суттєво поліпшити якість викладання.Презентація результатів дослідження відбулася під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Романа Греби, який відзначив, що МОН України всебічно підтримує співпрацю університетів з Британською радою та вважає вивчення англійської мови одним із пріоритетних напрямів нової реформи вищої освіти.
Національний гірничий університет на цьому заході представляли доцент кафедри вищої математики Д.В. Бабець і завідувачка кафедри іноземних мов, проф. С. І. Кострицька, яка виступила з доповіддю про результати реалізації проекту «Англійська для університетів» в Національному гірничому університеті.
Представники 39 вищих навчальних закладів України мали змогу взяти участь у панельній дискусії щодо стану викладання англійської мови та фахових дисциплін англійською мовою в університетах України.

Дотримання рекомендацій, що містяться у книзі «Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови», допоможе вишам налагоджувати ефективнішу міжнародну співпрацю, а також забезпечить більше можливостей для студентів і викладачів.

Інформація надана кафедрою іноземних мов НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт