Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.10.2017

Тестування з англійської мови за програмою AptisBritishCouncil

На кафедрі основ конструювання механізмів та машин було організовано програму тестування із знань англійської мови. Науковці мали змогу пройти тестування з англійської мови за програмою AptisBritishCouncil.

Серед кандидатів були представники Криворізького національного технічного університету, Дніпровського національного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова.

Метою тестування є виявлення поточного рівня знань англійської мови співробітників та визначення шляхів його підвищення. Загальна кількість учасників – 29 чоловік.

В результаті тестування та віртуальної конференції науковцями планується отримання сертифікатів, які є обов’язковими вимогами при поданні документів до АК МОН України з метою присудження вчених звань професора та доцента.

Проведені заходи також стали важливою маркетинговою акцією, завдяки якії ДВНЗ «НГУ» продемонстрував конкурентні переваги серед вищих навчальних та наукових установ регіону.

*Програма AptisBritishCouncil дозволяє здійснити перевірку рівня знання англійської від A1 до C за шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Призначена для дорослих (від 16 років) і може оцінювати володіння усіма чотирма навичками в англійській: усне мовлення, слухання, читання і писання.

Інформація кафедри основ конструювання механізмів та машин

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт