Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.10.2017

Співпрацю зі школою освіти міжнародного Університету Вірджінії (США) в галузі мовної освіти РОЗПОЧАТО


Участю у вебінарі доктора філософії Маріетти Брадінової (Болгарія), яка працює в Міжнародному університеті Вірджінії (США), відсвяткували Міжнародний День освітянина викладачі кафедри іноземних мов на чолі з завідувачкою кафедри С.І. Кострицькою 5 жовтня 2017 року. Незважаючи на різницю у часі, вони майже усім своїм складом віртуально взяли участь у вебінарі професора М.. Брадінової «Заохочуюче навчання» в рамках низки вебінарів з підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів “Voices from the Field” (« Вісті з галузі освіти» авт. пер.). 
Викладачі англійської мови мали змогу віртуально приєднатися до студентів і викладачів Школи освіти Міжнародного Університету Вірджінії, отримати методичні матеріали, взяти участь у дискусіях і знайти відповіді на основні запитання, що постають перед кожним викладачем: Що робить викладання активним та заохочуючим? і Що стоїть на заваді до активного навчання?
Стратегії, які можуть допомогти активізувати процес навчання і заохотити студентів до вивчення дисциплін, що викладаються в університеті, розглядились протягом вебінару на практиці. В професійних дискусіях і роботі з роздатковими матеріалами, переданими через інтернет кожному учаснику, час промайнув непомітно. Викладачі НГУ гідно представили кафедру і університет і отримали особисті подяки від організаторів заходу і декана Школи освіти Кевіна Мартіна.
Це тільки перший крок у співпраці з Міжнародним Університетом Вірджінії, так як Меморандумом про взаєморозуміння, підписаним між нашими університетами у серпні 2017 року, передбачається академічний обмін викладачами і студентами, обмін і розробка навчальних матеріалів, організація спільних конференцій, публікація наукових знахідок тощо. 

Майбутній вебінар професора Центру прикладної лінгвістикиу відбудеться наступного місяця 02 листопада 2017 року за темою: "Practicing Nonviolent Communication: Speaking the language of peace in the classroom and society".
Запрошуються всі, кого цікавить ця тема. 

За інформацією звертатися до координатора співпраці з Міжнародним університетом Вірджінії (США) доцента кафедри І.І. Зуєнок за адресою: zuyenok@yahoo.com


Інформація кафедри іноземних мов НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт