Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.10.2017

Вчителем школа стоїть

Початок жовтня у Центрі культури української мови імені Олеся Гончара НГУ ознаменувався зустріччю з учителями української мови та літератури Придніпров’я. 

Під керівництвом методиста української мови та літератури Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лідії Іванівни Піскорської колектив учителів мав нагоду прослухати лекції професора Світлани Ігнатьєвої «Гончар і Придніпров’я», доцента Ірини Цюп’як «Постмодернізм в українській літературі» та давнього друга Центру доцента Костянтина Дуба «Сучасна українська поезія нашого краю». З великим задоволенням вчителі відвідали народний музей історії імені О.Поля, де прослухали цікаву інформацію про невідомі сторінки нашого університету. 

Учасники зустрічі були вражені роботою гуманітарного Центру в технічному університеті й виявили бажання творчо співпрацювати, залучаючи до цього школярів. 

Завідувач кафедри історії та політичної теорії доцент Геннадій Первий познайомив учителів з новими гуманітарними спеціальностями та перспективами їхнього розвитку в Україні загалом та нашому технічному виші зокрема. 


Інформація Центру культури української мови імені Олеся Гончара

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт