Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.10.2017

Наш університет долучився до святкування 10-го ювілейного Міжнародного Тижня Відкритого Доступу Інформації

Науково-дослідна частина та науково-технічна бібліотека Національного гірничого університету (найстаріша університетська бібліотека регіону) у співпраці зі Швейцарським Видавничим домом SciPress Ltd., який публікує наукові журнали так званого "Відкритого Доступу" (Open Access), проводять заходи із нагоди відзначення 10-го Міжнародного Тижня Відкритого Доступу до Інформації.

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу до Інформації проводиться у світі 23-29 жовтня 2017 року. Коаліція наукових публикацій та академічних ресурсів SPARC® проголосила темою цьогорічного Міжнародного Тижня: «Відкритий, щоб..» («Open in order to…»). Ця тема - це запрошення усіх зацікавлених відповісти на питання щодо конкретних можливостей та вигод, які можуть бути реалізовані шляхом відкритого доступу до результатів наукових досліджень.
Згадані структурні підрозділи університету проводять низку заходів щодо інформування наукової громадськості про переваги Відкритого Доступу до Інформації та підтримання формату Open Access в Україні.

Науково-дослідна частина НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт