Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
03.11.2017

Українсько-Німецький культурний центр – високий стандарт якості

Українсько-Німецький культурний центр при Національному гірничому університеті у червні 2017 року втретє успішно пройшов аудит Гете-Інституту і підтвердив почесне звання акредитованого партнера цієї всесвітньо відомої німецької організації.

Присудження почесного диплома та печатки Гете-Інституту є свідоцтвом того, що УНКЦ у повністю відповідає стандартам якості, встановленими Європейською рамковою програмою щодо організації та методики проведення занять з іноземної мови.

Дякуючи партнерським відносинам с Гете-Інститутом усі викладачі Центру мають унікальну можливість регулярно підвищувати свій мовний, методичний та професійний рівень на різноманітних міжнародних семінарах, які проводяться як у Києві та інших містах України, так і в Німеччині, що дозволило вивести Центр на новий якісний рівень.

Якщо раніше основними напрямками діяльності УНКЦ були освітня, культорологічна та міжнародна діяльність, то з жовтня 2017 року Центр проводить методичні семінари з метою підвищення кваліфікації викладачів німецької мови у місті та регіоні.

12 жовтня викладачі Центру Світлана Маркіна та Юлія Міхєєва провели практичний семінар для викладачів асоціації германістів Дніпровського регіону на тему «Дидактизація відеоматеріалів на заняттях з німецької мови”. Викладачі німецької мови познайомились з видами відеоматеріалів, їхніми харатерними особливостями, методичними та технічними можливостями використання класичної методики трьох кроків на занятті та з прикладами дидактизації окремих відеоматеріалів. 

А 2 листопада 2017 року на базі УНКЦ відбувся ще один семінар для вчителів німецької мови середніх шкіл міста за доручення методичного центру Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. 

Можна констатувати, що семінари проведено на високому методичному рівні з використанням сучасної мультимедійної техніки. Методист центру Управління з викладання іноземних мов О.В. Костенко високо оцінила якість підготовки викладачівУНКЦ НГУ, рівень проведення семінару та виявила зацікавленість у розвитку подальшої співпраці методичного центру та Українсько-Німецького культурного Центру у сфері підвищення кваліфікації вчителів середніх шкіл міста.


ІАЦ НГУ
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт