Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.11.2017

Співробітники кафедри прикладної економіки та підприємництва відвідали ЕКСПОРТНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Доценти кафедри прикладної економіки та підприємництва Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» Ю.О. Волотковська та В.А. Шаповал взяли участь в експортній конференції «Перспективні ринки збуту українських товаровиробників». Цей захід був проведений Центром підтримки бізнесу м. Дніпро на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в межах ініціативи EU.Business Європейського Союзу.
На конференції розглянуто плани роботи Центру підтримки бізнесу м. Дніпро, можливості українських експортно-орієнтованих підприємств на європейському ринку, що не обмежуються квотами безмитного постачання продукції та можливості виходу на інші міжнародні ринки.

Спікери конференції: Перший Секретар Представництва Європейського Союзу в Україні, перший віце-прем'єр Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань Національної експортної стратегії, консультант з економічних питань Посольства Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні, віце-президент Міжнародної асоціації турецьких і українських бізнесменів (TUiD) та інші.

Офіційний звіт про конференцію на сайті (перейти). http://cci.dp.ua/events-reader/items/u-dnipri-govorili-pro-osoblivosti-eksportu-ukrajinskix-tovariv.html

Отримана інформація буде використана в лекційних та практичних заняттях кафедри прикладної економіки та підприємництва як основа формування актуальних професійних компетенцій бакалаврів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також магістрів інших економічних та управлінських спеціалізацій кафедри. 

Р.S. Якщо Вас зацікавила ця тема – запрошуємо на кафедру для спілкування!
Інформація надана кафедрою прикладної економіки та підприємництва НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт