Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.11.2017

Майстер-клас з Ігорем Снітівкером

Майстер-клас з міжнародного бізнесу голови комітету з підтримки експорту при Дніпропетровській обласній державній адміністрації паном Ігорем Снітівкером, який відбувся в Інституті економіки 1 листопада, викликав велику зацікавленість як збоку викладацької, так і студентської аудиторії. 

Саме тому сьогодні, 9 листопада, відбулася повторна зустріч з доповідачем, тема якої «Експорт – бізнес без меж». Особливість її – інтерактивний характер, можливість поставити запитання, пов’язані з особливостями організації та здійсненням зовнішньоекономічної діяльності вітчизняними підприємствами. Зокрема, підкреслено основні напрямки трансформації взаємодії влади та бізнесу в здійсненні міжнародної торгівлі, тенденції щодо злиття влади та бізнесу у цих процесах. Також увагу приділено питанням ціноутворення експортної діяльності, визначено основні фактори, що впливають на розмір експортної ціни. Студенти дізналися, чому експортна діяльність цікава й важлива для вітчизняних підприємств. Крім того, визначені недоліки структури вітчизняного експорту, пов’язані зі значною питомою вагою товарів із незначним розміром доданої вартості у загальному обсязі експорту України. Також розглянуто великий блок питань, пов’язаних з особливостями практичного бізнесу в Україні. 

Ключовою перевагою такої зустрічі можна вважати можливість поєднати отримані теоретичні знання в галузях менеджменту, маркетингу, обліку та аудиту, фінансів із практикою сучасного бізнесу, заснованого на реальних кейсах з досвіду діяльності вітчизняних підприємств.


Олена Грошелєва

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт