Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.11.2017

Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський став Почесним доктором НГУ (ВІДЕО)

Сьогодні в НГУ ректору Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», академіку НАН України Михайлу Згуровському присвоїли звання Почесного доктора Національного гірничого університету.

Урочиста церемонія введення академіка Михайла Згуровського в Почесні доктори НГУ відбулася у залі засідань Вченої ради.

У різні часи Почесними професорами НГУ ставали видатні особистості України і закордону, які вели довгорічну співпрацю з Національним гірничим університетом і стали партерами його колективу. Цього разу в НГУ вітали ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайла Згуровського. Про численні заслуги і справи відомого вченого згадав у своєму виступі ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк.

– Михайло Згуровський повсякчас дбає про науково-інноваційний розвиток економіки України. Очолюваний ним університет «КПІ» є одним з ключових в Європі, його наукові школи відомі своєю фундаментальністю й високими технологіями. Прогресивні ідеї Михайла Захаровича націлені на розвиток вищої освіти і стають пріоритетними. Наші спільні проекти і співробітництво завжди вирізняються системним підходом і модернізацією освіти і науки.

Директор Інституту електроенергетики Олексій Іванов у вітальному слові відзначив, що Михайло Згуровський протягом довгого часу визначає основні напрямки в освіті й науці України. Проректор з наукової роботи Олександр Бешта апелював до вміння академіка відстоювати свої професійні погляди. До привітань професорсько-викладацького складу приєдналися і студенти.

Під час урочистої церемонія нагородження дипломом Почесного доктора Національного гірничого університету Михайлу Згуровському вручили й особливу медаль НГУ «Знак вдячності».

Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський подякував за високу довіру і зазначив, що два потужних українських університети об’єднує не лише співробітництво, а й спільна історія.

– В ХІХ столітті майже одночасно були створені нинішні Національний гірничий університет й НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». І Дніпровський і Київський університети дали життя багатьом іншим ВНЗ й науковим установам. Тож продовжувати дружбу й співробітництво для мене велика честь.

Академік Михайло Згуровський також виступив з доповіддю, де розповів про інноваційний напрямок діяльності навчально-наукового комплексу «Інститут прикладного системного аналізу».

Почесного доктора НГУ й усіх присутніх привітали народний чоловічий ансамбль НГУ «Обертон» і вокальний ансамбль «Мальви».
ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт