Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.11.2017

Вчителі-полоністи діляться досвідом

10-12 листопада 2017 року кафедрою історії та політичної теорії разом з Центром українсько-польської співпраці проведено методичний семінар для вчителів польської мови Дніпропетровської та Харківської областей, організований Спілкою вчителів-полоністів України.
На заняття семінару до нашого університету прибули колеги з Польщі: Ева Плоска, Ілона Лясота та Войцех Кубіцкі з організації ORPEG (Осередок розвитку польської освіти за кордоном), а також працівники Центру перепідготовки та післядипломної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Віра Лисік та Яна Левінзон.

У семінарі взяли участь 25 учасників з різних освітніх та культурних полоністичних осередків Дніпра, Павлограда, Кривого Рогу, Кам’янського а також Харкова.За три дні активних занять (20 год.) наші колеги з Польщі поділились досвідом створення творчої та креативної атмосфери з застосуванням інтерактивних методів навчання польській мові: ігор, танців, співів, конкурсів, роботи в групах. Завдяки саме поєднанню активних методів та приязного ставлення до учня, створення сприятливої атмосфери, коли учні (як діти, так і дорослі), не бояться зробити помилки, почути критику в свій адрес, вони ефективно вивчають мову, історію, літературу та культуру.

Пан Войцех Кубіцкі розповів про можливості співпраці зі Спілкою вчителів-полоністів України, можливості отримання методичних та мериторичних матеріалів.

Вдалося також показати нашим гостям місто, відвідати костел, музей українського сучасного мистецтва, де учасники власноруч створювали собі на пам'ять картини-гравюри.

Учасникам вручено Сертифікати про участь у семінарі з методико-дидактичного курсу польської мови.

Лариса Колісник, викладач польської мови, к.соц.н., доцент кфедри історії та політичної теорії НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт