Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.11.2017

Участь представників НГУ у Tech Today Hub "Інноваційні рішення для важкої промисловості"

Делегація Національного гірничого університету у складі першого проректора О.О. Азюковського, начальника НДЧ Р.О. Дичковського, завідувача кафедри екології А.В. Павличенка, доцента кафедри електропривода С.С. Худолія, асистента кафедри систем електропостачання Є.В. Кошеленка взяла участь у Tech Today Hub "Інноваційні рішення для важкої промисловості", що проводився 25 листопада 2017 року на промисловому майданчику "ІНТЕРПАЙП НТЗ". Цей захід направлений на експертне обговорення ключових проблемно-орієнтованих стратегій та можливостей технологічного розвитку компаній, пов'язаних з металургійним комплексом, виготовленням засобів виробництва, машин та інших високотехнологічних об'єктів.

Зустрічі на базі "ІНТЕРПАЙП НТЗ" дали можливість зав'язати нові ділові стосунки та визначити першочергові кроки щодо реалізації основних пунктів підписаної угоди про співпрацю з цією бізнес-структурою.

Представники університету узгодили з виробничниками терміни, основні завдання проектів наукової співпраці, етапи створення, впровадження спільних навчальних програм та підготовки кадрів для підприємств важкої промисловості на базі НГУ.

Науково-дослідна частина НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт