Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.12.2017

Старт пілотної програми Стартап Школи "Dnipro Sikorsky Challenge"

Вчора, 4 грудня, Стартап Школа "DniproSikorskyChallenge" відкрила свої двері для тих, хто захотів отримати корисні, і, головне, практичні знання і навички перетворення ідеї на бізнес-проект!

На відкриття школи завітали представники Дніпропетровської обласної ради.
Руслан Буленок – радник голови Дніпропетровської обласної ради, – привітав учасників і побажав: «Наснаги здобувати знання, реалізувати свій потенціал та досягти своєї мети під час проекту для подальшого розвитку у житті».
Нагадаємо, що Стартап Школа "Dnipro Sikorsky Challenge" як обласний осередок розвитку стартап-екосистеми регіону, проводиться за підтримки Дніпропетровської обласна ради і Молодіжного Центру Дніпропетровщини на базі нашого університету.

В перший день роботи Школи її резиденти дізнались про те, що таке Інноваційне підприємництво, а вже сьогодні на них чекає зустріч з членом Асоціації підприємців Ізраїлю, засновником та генеральним директором Openinnovation Incubator «Be Next IT», керуючим партнером інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ігорем Пеєром, який проведе дводенний інтенсив Startup Mastery.

За програмою відбулося також засідання за круглим столом на тему "Нові можливості на базі Стартап-школи "DniproSikorskyChallenge."
Основні спікери заходу: ректор Державного ВНЗ «НГУ», акад. НАН України Г.Г. Півняк , проректор з науково-педагогічної і навчально-виховної роботи, чл.-кор. НАН України О.С. Бешта, керуючий партнер інноваційної екосистеми «SicorskyChallenge», керівник Міжнародного бізнес-інкубатору «BeNext IT» ІгорьПеєр (Ізраїль), керуючий партнер проекту Інноваційна система «SicorskyChallenge» І.Г.Малюкова, – поставили за мету визначення основних запитів з боку влади і бізнесу Дніпропетровського регіону щодо результатів діяльності Стартап-школи "DniproSikorskyChallenge" як об'єкту регіональної інноваційної інфраструктури. До розмови були запрошені: С.В. Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської Торгово-Промислової Палати, С.В. Кривогуз, керівник КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської Обласної Ради, Марія Камергородська, представник КП «Центр підтримки малого і середнього бізнесу» Дніпропетровської Обласної Ради, В.Б.Бєліков, академік Міжнародної Академії наук Екології і безпеки життєдіяльності, PhD, підприємець, автор і володар патенту на кавітаційний тепловий генератор та Максим Ткаченко, бізнесмен, інвестор, активний учасник стартап-руху Дніпропетровського регіону

Бажаємо всім учасникам Стартап Школи «Dnipro Sikorsky Challenge» натхнення і плідної праці!


Інформація надана ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ» 

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт