Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.12.2017

Проект «Горизонт 2020» Міжнародна гірнича школа у Дубровніку

Нещодавно студенти нашого університету взяли участь у Міжнародній гірничий школі у Дубровніку за тематикою „Zerowastemanagement” (безвідходне виробництво).

Навчання у школі було організовано у форматі щоденних лекцій, воркшопів та командної роботи над проектом. Лектори школи – професори Монтан Університету Леобен (Австрія), Університету м. Загреб (Хорватія), Словенського Інституту Промислового та Цивільного Будівництва та представники підприємств. Школа проходила в рамках проекту DIM ESEE, що реалізується в рамках програми Горизонт 2020 KIC сировинні матеріали. НГУ є членом консорціуму проекту, тому саме студенти гірничого мали можливість стати слухачами школи.

ESEE International Mining School в Дубровнику проведено на найвищому рівні

Данило Лисенко, студент ММФ-184м

Сподобалася чудова атмосфера подачі знань для представників різних країн та вирішування їх проблем у реальному часі.

Сьогодні гірнича промисловість відіграє велику роль в економіці країни. Але депозити природних ресурсів вичерпні, навіть зараз ми змушені замислитися над їх використанням та переробкою вторинних ресурсів для наступних поколінь.

Я хочу подякувати організаторам за чудово скомпонований розклад та екскурсії, які були проведені у гарному місті Дубровник . Впевнений, що знання та знайомства,які я отримав у ESEE Mining School допоможуть у майбутньому розвитку в моєї кар’єрі.

Матвій Роговський, студент гр.184-17ск-3

У процесі навчання основну частину часу було відведено на пояснення ідеї з точок зору: економічності, практичності та екологічності. Загалом лекції надзвичайно інформативні, у стилі презентацій з детальним поясненням усіх факторів та методів. 

Софія Іванова, студентка гр.БДб-15-1

Привіт всім. П’ять днів школи були шалено цікавими і пізнавальними для мене. У кінці тижня я з групою інших учасників зробили і представили наш проект з вивченого матеріалу. Крім лекцій, у нас була екскурсія по Дубровнику і поїздка в м. Цавтат. У школі я отримала величезний досвід в спілкуванні з іноземними студентами і удосконалила свої знання англійської мови.

Вадим Печерський,студент ММФ-184м

Подорож до Хорватії справила на мене сильне враження. Зимова гірнича школа організована ретельно та відповідально. Були запрошенні дуже цікаві лектори, які піднімали та розкривали важливі питання безвідходного виробництва. Також дуже сподобалося місто Дубровнік - дуже гарне старовинне місто, яке також місцем, котре обов‘язково треба відвідати фанам «Гри Престолів», щоб побачити Королівську Гаваньна власні очі. Моя порада всім студентам, які хочуть розширити свої горизонти знань та налагодити контакти з людьми для майбутньої співпраці, обов’язково брати участь в таких літніх та зимових школах.

Робоча група проекту «Горизонт 2020» в НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт