Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.12.2017

Реформи в освіті – нові кроки

13 грудня у Вченій раді НГУ президент благодійного Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Варшавського університету Тарас Фініков виступив з доповіддю «Впровадження локальних систем управління якісно в контексті Закон України «Про вищу освіту – 2014».

Тема реформ в освіті надзвичайно актуальна і викликає чимало запитань стосовно реалізації ЗУ «Про вищу освіту». Професор Тарас Фініков представив у своєму інноваційному дослідженні шляхи розвитку освіти, згідно європейського досвіду і зазначив, що сьогодні необхідно вчитися мислити й на завтра, не продовжувати жити вчорашнім днем.

Доповідь професора Фінікова викликала ґрунтовні запитання у професорсько-викладацького складу НГУ. Тож зустріч продовжилася у форматі питання-відповідь.

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики»  засновано навесні 2001 року (свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації №0475 від 16 жовтня 2001 року).

Фундаторами Фонду є:

– Алєксандер Бєлоглавек (Чехія);

– Марек Квієк (Польща);

– Тарас Фініков (Україна)

Поштовхом до інституційного оформлення співпраці стала участь експертів — професіоналів у галузі менеджменту освіти та технологій навчання у вищій школі у численних спільних міжнародних проектах.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт