Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.12.2017

Студенти-гірники підкорюють Європу!

Нещодавно відбулися події, що вказують на правильність обраного шляху та перспективність участі у міжнародних спільних освітніх програмах Національного гірничого університету. Студенти Артем Маловик та Федір Панков, які навчаються за міжнародною магістерською програмою «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» (http://cms.nmu.org.ua/ua/AMRD/AMRD.php) і виконували магістерські дипломні роботи у Фрайберзькій гірничій академії (м. Фрайберг, Німеччина),  відзначені престижними Європейськими преміями за виконання своїх наукових досліджень.

1234.jpg

Артема Маловика відзначено німецьким фондом GDMB MiningFoundation, який є міжнародно визнаним товариством з підтримки наукових, технологічних економічних та екологічних питань в галузі георесурсів, металургії й переробки сировини. Перша премія отримана Артемом за «плідну роботу, яка внесла конструктивний вклад в майбутній розвиток гірничодобувної галузі»!

Федора Панкова нагороджено Європейською організацією EITRawMaterials, діяльність якої направлена на підвищення конкурентоспроможності та привабливості європейської сировинного сектору шляхом інновацій та підприємництва. У категорії: «Заміщення критичних і токсичних матеріалів, оптимізація процесів» Федір отримав першу премію в жорсткій конкурентній боротьбі серед колег з європейських університетів!

Відзначення наших студентів провідними Європейськими організаціями підкреслює їх високий рівень підготовки в НГУ й, особливо, гірничого спрямування!

Національний гірничий університет пишається своїми студентами!

Інформацію підготував

Координатор МУР в НГУ,

доц. каф. ВГР Череп А.Ю.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт