Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.01.2018

Наказом Міністерства освіти і науки України НГУ перейменовано в Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

Ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк зазначив, що перейменування НГУ в Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» розширить можливості ВНЗ в освітньому просторі. 

5a55dc7154e72.jpeg

«У 2019-му нашому університету виповнюється 120 років. Спочатку навчальний заклад був багатопрофільним і за час свого існування дав життя 20-ти ВНЗ на території колишнього Радянського Союзу. У зв'язку зі змінами в освітній сфері постало питання про відповідність НГУ тій діяльності, яку ми ведемо. Тож на раді творчого колективу прийняли рішення про перейменування вишу. 20 грудня наказом Міністерства освіти і науки України НГУ перейменовано в Національний технічний університет «Дніпровська політехніка». Зараз ми займаємося реєстрацією всіх необхідних документів. У цьому році в дипломах наших випускників буде вказано нову назву  ВНЗ. Те ж саме стосується і абітурієнтів», - сказав він.

8s.jpg

Ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Геннадій Півняк також повідомив, що до кінця року в НТУ «Дніпровська політехніка» відкриється 6-7 нових спеціальностей.

«За останні 1,5 року в нашому університеті відкрито 15 нових спеціальностей. Серед них «Нафтогазова справа», а також «Хімічні технології та інженерія», яка відкрита спільно з Павлоградським хімічним заводом у рамках програми по дуальному навчанню. Ця програма полягає в тому, що 1-й семестр студентів навчають наші викладачі, а 2-й семестр проходить на виробництві. Були відкриті також кілька гуманітарних спеціальностей, серед них - «Політологія», «Філософія», «Туризм», «Адміністрування», - зазначив він.

Геннадій Півняк додав, що університет вийшов на європейську акредитацію освітніх програм. «Уже в січні кілька спеціальностей виходять на акредитацію. Це означає, що вони будуть відповідати всім європейським нормам і стандартам», - сказав він.

За матеріалами ІА "Мост-Дніпро"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт