Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.01.2018

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

CRW_5558.jpg

Напередодні новорічних свят за ініціативи Жіночої ради НГУ представники співробітників і студентів завітали з подарунками і щирими серцями до підшефного Комунального закладу «Дніпропетровський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 9 ДОР» (колишня назва – Дитячий будинок № 6), де сьогодні проходять реабілітацію дітки дошкільного віку з важкими вадами здоров’я.

CRW_5396.jpg

Зокрема, співробітники кафедри економіки підприємства (завідувач – В. М. Шаповал) привезли  солодощі від Святого Миколая. Для них маленькі артисти затанцювали, заспівали та провели екскурсію будинком.

CRW_5432.jpg

А на новорічному святі у дітлахів в гостях побували представники Жіночої ради (голова – Л. П. Лупацій), викладачі кафедри обліку й аудиту,студенти університету.

CRW_5550.jpg

На зібрані співробітниками кошти (9 353 грн.) малюки отримали у подарунок не тільки майже 40 кг цукерок і 25 кг мандаринів, але й конче необхідні у реабілітаційному процесі розвиваючі ігри (на кожну з 8 груп): «Розумний будиночок», «Дошки Сегена» 6-8 видів. Кафедра маркшейдерії подарувала приставку і комплект DVD-дисків.

GUS_2704.JPG

Керівництво дитячого закладу і Жіноча рада НГУ щиро дякують усім небайдужим співробітникам Національного гірничого університету і особисто ректору, академіку НАН України Геннадію Григоровичу Півняку, які фінансово підтримали проведений захід.

IMG_9502.JPG

Жіноча рада НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт