Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.01.2018

Подвійний диплом з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

З 11-го по 15 грудня делегація у складі менеджера відділу міжнародної академічної мобільності НГУ Жабчик Катерини Сергіївни та доцента кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Клімкіної Ірини Іванівни в рамках відрядження відвідали Університет Кобленц-Ландау, Німеччина.

87.jpg

У рамках відрядження обговорено за круглим столом шляхи вдосконалення процесу відбору та підготовки учасників на програми мобільності. Здійснено обмін досвідом між Національним гірничим університетом, Дніпропетровським національним університетом ім. О. Гончара, Київським педагогічним інститутом ім. М.П. Драгоманова та Сумським державним університетом щодо процедури відбору учасників на програми мобільності.

1.jpg

2.jpg

Вирішені робочі питання щодо програм подвійних дипломів між ДВНЗ «Національний гірничий університет» та Університетом Кобленц-Ландау за напрямом «Екологічні науки». 

    45.jpg

    Проведено зустрічі зі студентами НГУ, які нині навчаються в Університеті Кобленц-Ландау за програмою академічної мобільності ERASMUS+ K1: Михайлом Євстратьєвим («Комп’ютерні науки»), Діаною Перепадею («Системний аналіз»), Олегом Зінченком («Системний аналіз»), Тетяною Дерябкіною («Екологічні науки»).

98.jpg

97.jpg

Обговорено розподіл стипендій для студентів та співробітників в рамках партнерства українських вишів і Університету Кобленц-Ландау у 2018 році.Розглянули подальше співробітництво між ДВНЗ «Національний гірничий університет» та Університетом Кобленц-Ландау (м. Кобленц, Німеччина) в рамках спільних проектів з академічної мобільності ERASMUS+ і обговорили спільну участь у майбутньому проекті програми ERASMUS+ у 2018 році.


Координатор співпраці НГУ з Університетом Кобленц-Ландау,

менеджер відділу МАМ, к.т.н., Катерина Жабчик (Причина)

 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт