Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.02.2018

Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України у секції «Менеджмент»

Ось нарешті і відбувся перший довгоочікуваний захист науково-дослідних робіт в секції «Менеджмент» Малої академії наук України.

Нагадаємо, що відкриття даної секції у складі відділення економіки Дніпропетровського відділення МАН України було ініційовано кафедрою менеджменту під керівництвом д.е.н., професора В.Я. Швеця восени 2017 року. Півроку плідної праці у тристоронньому форматі «науковий керівник – вчитель – учень» дали свої результати. На конкурсі було представлено вісім науково-дослідних робіт, які охоплювали досить цікаву різноманітну тематику. Конкурсанти продемонстрували результати наукових досліджень в галузі менеджменту та його складових: логістики, зовнішньоекономічної діяльності, а також управління сталим розвитком та управління персоналом.

Представлені результати досліджень свідчать, що учасники секції змогли знайти оригінальні концепції, підходи, методики, які дозволяють зробити процес прийняття управлінських рішень ще більш ефективним.

Зазначимо, що не всі попередньо заявлені учасники дійшли до фіналу, оскільки справжні наукові дослідження вимагають багато часу на проведення та наполегливості у праці.

Отже, щиро вітаємо переможців конкурсу і сподіваємося, що ініціатива кафедри менеджменту в найближчому майбутньому отримає підтримку в інших регіонах і конкурси-захисти наукових робіт у секції «Менеджмент» будуть проводитися по всій Україні, а найкращі роботи переможців будуть гідно оцінюватися на Всеукраїнському конкурсі.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт