Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.02.2018

Процес формування освітньої політики триває

Центр соціологічного аудиту нашого університету взяв участь у Всеукраїнському моніторинговому опитуванні викладання та навчання серед директорів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (за методологією TALIS).

Робота проводилась у межах проекту «Вчитель» та "Реформа освіти".

Наш університет працював разом з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та Українською асоціацією дослідників освіти (УАДО), оцінюючи якість в міжнародному контексті, який реалізує Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Пропонуємо вашій увазі результати дослідження, яке було проведено в період з лютого по серпень 2017 р.

Міжнародне дослідження навчання та викладання (TALIS – Teaching and Learning International Survey), шо проводиться науковим консорціумом під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку, є першою і унікальною міжнародною програмою, спрямованою на дослідження навчального середовища та умов праці учителів.

Цей проект започаткований у 2008 році, а його друга хвиля, що продовжила традиції моніторингу та накопичення сучасної, практично корисної, порівнюваної інформації для формулювання освітньої політики, пройшла у 2013 році.

Наступна хвиля дослідження запланована на 2018 рік.

Тож у першій хвилі (2008) у дослідженні TALIS взяли участь 24 країни, а у другій (2013) – вже 34 країни-члени OECP та країни-партнери, а у хвилі 2018 року передбачається участь 44 країн.

Відсутність України серед країн-учасниць опитування позбавляє її цінної інформації щодо розуміння свого місця у світовому освітньому просторі. Між тим, міжнародний характер дослідження дає змогу отримати країнами-учасницями достовірну порівнювану інформацію для самооцінки та формування освітньої політики, яка б сприяла підвищенню якості вчительських кадрів.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт