Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.03.2018

Шановні жінки!

І знову на порозі – Весна, вона крокує ще не дуже впевнено, ніби соромиться своєї краси і теплоти, адже лютий зі своїм зимовим характером іще буде втручатися в особисте життя березня: чи то метелицю надішле, чи снігом запорошить, чи то дощем холодним сипоне. Незважаючи на це, Весна несе у долонях свято жінок.

958 працьовитих красунь працює в нашому університеті, 288 з них – викладачі, а скільки дівчат-студенток – то й годі лічити!

І ми, жінки, знаємо, що Весна вже готова прийняти повноваження, що ось-ось чоловіки і хлопці із заклопотаним виглядом будуть шукати для нас квіти і подарунки, згадувати приємні слова, готувати обійми і поцілунки. То й нам уже час готуватися, причепуритися й посміхатися, посміхатися, посміхатися…

Шановні жінки!

Жіноча рада університету вітає жінок-викладачів, співробітниць усіх підрозділів, студенток з початком весни і Жіночим днем!

Нехай кожна з нас не забуває про те головне, що закладене в нас природою: жіночність, доброту, розуміння, терпимість, турботливість – чоловікам часом так не вистачає цього в нас!

Нехай наша чарівливість прикрашає світ і робить його світлішим, наші турботливі і вмілі руки створюють затишок і красоту, а наша мудрість допомагає розв’язувати будь-які «вузлики», а іще краще – не допускати їх появи у взаємовідносинах.

Пам’ятайте: кожна з нас красива тією красотою, сяє тим сяйвом, що їх створює наша душа. А іще – будьте коханими і кохайте самі!

Жіноча рада НТУ "Дніпровська політехніка"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт