Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.03.2018

Учасники «Школи підземної експлуатації»

Днями завідувач кафедри підземної розробки родовищ В,І.Бондаренко та доцент цієї ж кафедри М.В. Петльований повернулися з відрядження до Польської Республіки, а саме Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця.
Делегація Національного гірничого університету взяла участь у засіданнях 27 Міжнародної науково-практичної конференції «Школа підземної експлуатації». Зокрема, на пленарних засіданнях з нашої сторони представлено доповідь професора В.І. Бондаренка: «Стратегія розвитку шахт компанії ДТЕК Енерго як основа енергетичної бази України».
До того ж, професор В.І. Бондаренко та доцент М.В. Петльований стали учасниками обговорення презентацій і сучасних інноваційних технологій у секціях нова техніка та технології в підземній розробці родовищ; техніка і технологія анкерного кріплення.

З метою розширення міжнародної співпраці в галузі гірництва, підготовки спільних науково-освітніх проектів проведено переговори з деканом факультету гірничої справи та геоінженерії професором Мареком Цавою з питань, що стосуються методичного забезпечення навчального процесу та науково-дослідної діяльності Краківської гірничо-металургійної академії, а також з деканом відділення геоінженерії, гірництва та геології Вроцлавської політехніки, президентом дослідницького центру «Cuprum» професором Монікою Хардигурою щодо подальшої співпраці у підготовці спільних статей у журнали з високим індексом цитування (SCOPUS та Web of Science) – «Науковий вісник Національного гірничого університету» та Mining of Mineral Deposits.

На зустрічі з директором Головного Інституту Гірництва Станіславом Прусеком йшла мова щодо можливості виконання спільних наукових проектів та проектів в рамках програми «Горизонт – 2020», участі у міжнародних конференціях «Форум гірників-2018» та «Ukrainian School of Mining Engineering». Вдалася робоча зустріч з керівництвом всесвітньо відомої компанії «Elsta», що спеціалізується на виробництві електричної та контрольно-вимірювальної апаратури для промислових об’єктів та гірничих підприємств. 

Делегація нашого університету провела робочу зустріч з організаторами 27 Міжнародної науково-практичної конференції «Школа підземної експлуатації» і професорами Єжи Кіцкі, Артуром Дичко, Збігнєвом Нєдбальскі, Яном Поляскі, Петром Чая та Петром Малковскі й презентувала основні наукові та методичні розробки нашого університету та кафедри за останні два роки. 

Професор Бондаренко В.І. та доцент Петльований М.В. відвідали вугільну шахту «Pniowek», де ознайомились з сучасними технологіями підземної розробки вугільних пластів високонавантаженими лавами та способами охорони й підтримання виїмкових гірничих виробок при їх повторному використанні. А також вони побували у робочих цехах компанії Tech-trading» (представництво «Hamerlman» в Польщі), спеціалізованих на виробництві насосів високого тиску, що поставляються у провідні гірничодобувні компанії світу, зокрема вугільні шахти ДТЕК «Павлоградвугілля».

Інформація ННЦ міжнародного співробітництва

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт