Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.03.2018

Візит Посла США до НТУ «Дніпровська політехніка»

Сьогодні Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович у рамках офіційного візиту до Дніпропетровської області завітала до НТУ «Дніпровська політехніка». 

Пані Посол невипадково обрала відомий в Україні вищий навчальний заклад. Бо саме тут крім широкого спектру вивчення технічних напрямків, ІТ-технологій, юриспруденції, економіки чимале значення надають вивченню іноземних мов, зокрема, англійської. На офіційній зустрічі ректор Г.Г. Півняк поінформував високу гостю про багаторічну успішну діяльність в університеті Українсько-Американського лінгвістичного центру, одного з найкращих в Україні Українсько-Американського ліцею та інших дев’яти осередків інтенсивного вивчення німецької, іспанської, польської, французької, турецької, японської та китайської мов. 

Проректор з міжнародних зв’язків Олександр Шашенко, начальник відділу міжнародних зв’язків Олександр Ковров та завідувач кафедри іноземних мов Світлана Кострицька розповіли про численні програми академічного та наукового співробітництва з США, в яких беруть участь наші студенти, молоді і досвідчені науковці. У відповідь пані Посол зазначила, що «американська сторона дуже цінує відносини з Україною. Я напевне знаю, що і для нас корисно, коли українські колеги приїжджають на навчання чи обмін досвідом, ми взаємозбагачуємося!». Вона також висловила своє захоплення діяльністю відомого тепер у світі університету і його ректора як керівника і науковця.

Далі Посол Марі Йованович зустрілася зі студентами, які, до речі, прекрасно володіють англійською, поцікавилася діяльністю студентського самоврядування, розповіла на власному прикладі, як розвивається гендерна політика в США. Зустріч була надзвичайно насиченою, цікавою і взаємокорисною.

Наостанок Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович висловила задоволення активною життєвою позицією студентів та їхнім знанням англійської.


Інформаційно-аналітичний центр НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт