Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
04.04.2018

«GeoWood» по-нашому

Як і прийнято в Україні, великі свята відзначати усією родиною, так само і вся геологічна родина Дніпровської політехніки зібралася разом, щоб відсвяткувати професійне свято – День Геолога. Завдяки підтримці культурно-масового департаменту та викладачів-наставників, вдалося створити неймовірно захоплюючу атмосферу.

З привітаннями до колективу і студентів звернувся декан геологорозвідувального факультету, професор Приходченко Василь Федорович.
Разом з ним завідувачі кафедр привітали усіх присутніх і нагородили найкращих студентів.

Творчий колектив факультету вигадав цікаву історію, яку назвав «GeoWood». Місце, де кожен може стати режисером, актором, сценаристом, ким заманеться.
Дійство концертної програми «GeoWood» розвивалося навколо заступника декана з виховної роботи Дмитро Юрійовича Хоменка, у стилі голлівудських пригод.
Головні герої подорожували павільйонами «GeoWood» у пошуках Дмитра Юрійовича. Вони відвідали Чугунатора, Джека і Розу на Титаніку, Білосніжку та 7 буровиків.
Завітали і до Дмитра Васильовича, який змінює професію. Він кожного року на своєму прикладі демонструє, що наукова діяльність не є обмеженням для творчої особистості.
Концерт був сповнений жартами, які змусили сміятися навіть найсуворіших викладачів.


Марія Новохатько, голова студради ГРФ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт