Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.04.2018

Наші метрологи – на висоті!

Днями на базі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». 

В олімпіаді взяли участь більше 50 студентів з 15 вищих навчальних закладів різних областей України. Олімпіадні завдання охоплювали основні положення теоретичної та прикладної метрології, теорію похибок та обробку результатів вимірювань, метрологічне забезпечення засобів вимірювальної техніки та законодавчу метрологію. 
НТУ «Дніпровська політехніка» представили три чарівні дівчини, студентки кафедри метрології та інформаційно-вимірювальних технологій: 

Маргарита Корольова, лауреат стипендії Верховної Ради України 2017/2018 н.р.,
студентка гр. МВ-15-1;

Марина Купчик, чемпіонка України з карате, призерка міжнародних турнірів: Будапешт оупен (2017р.), Black see cup (2016р.), Dnepr open (2016р.) студентка гр. МВ-15-1;

Дар’я Попова, призерка II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад за напрямами «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» (2016р.), «Метрологія, стандартизація та сертифікація» (2017р.), студентка гр. 152м-17-1. 

Протягом місяця дівчата плідно готувалися до олімпіади разом с асистентом М.А. Дороніною, яка свого часу також була призеркою II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Метрологія, стандартизація та сертифікація» (2011р.).
За результатами олімпіади Маргарита Корольова посіла II місце і нагороджена дипломом. У загальному результаті наша команда посіла II місце в загальному заліку й нагороджена грамотою. Усі учасники отримали сертифікати.

Вітаємо наших призерок та бажаємо вам наснаги, нових академічних звершень та міцного здоров’я! 

Слід зазначити, що за останні 8 років кафедра метрології та ІВТ виховала 11 призерів Всеукраїнських олімпіад і 5 переможців Міжнародних конкурсів National Instruments, що підтверджує високий рівень викладання і якість одержуваних знань.

Щиро дякуємо Харківському національному університету радіоелектроніки, кафедрі метрології та технічної експертизи, доцентам Сергієнко Марині Петрівні та Наталії Володимирівні Штефан за організацію олімпіади, за їх вагомий внесок у виховання майбутніх фахівців з метрології й дружню співпрацю. 

Інформація кафедри метрології та ІВТ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт