Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.04.2018

Перемоги наших студентів-юристів

В останній декаді березня 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності.

Конкурсну галузеву комісію Всеукраїнського конкурсу представили видатні вчені української правової науки, які приїхали з різних регіонів України. Комісія забезпечила рецензування 64 студентських робіт, що надійшли з 27 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 17 студентів із 16 навчальних закладів.

На цьому заході від НТУ «Дніпровська політехніка» взяли участь студентка групи СІіт-14-1 Анастасія Москаленко і групи ГЛгр14-1 Софія Москаленко (науковий керівник – доцент В. Л. Хоменко). Їх наукова робота на тему «Ліцензії Creative Commons та аналіз динаміки використання їх у світі» перемогла на конкурсі, отримавши диплом І-го ступеня.

Продемонстрували ґрунтовну підготовку

В НТУ «ХПІ» підбили підсумки II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності, організованої співробітниками Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу ХПІ. У ній взяли участь більше сотні студентів із 40 ВНЗ України, а також делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі студентів Софії Москаленко (ГЛгр14-1), Анастасії Москаленко (гр. СІіт-14-1) і Дмитра Баранова (гр.184м-17 ) та керівника, доцента В.Л. Хоменка).

Олімпіада проходила в два тури (теоретичний та практичний). Знання студентів перевіряли за такими основними темами інтелектуальної власності:

· право інтелектуальної власності (ІВ);

· маркетинг ІВ;

· економіка та управління ІВ;

· міжнародні відносини в сфері ІВ.

Наші студенти продемонстрували ґрунтовну підготовку. Софія Москаленко і Дмитро Баранов за високі показники були відзначені грамотами оргкомітету олімпіади. А Анастасія Москаленко зуміла вибороти ІІ місце.


Інформація юридичного факультету НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт