Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.04.2018

Багатогранний Шекспір

У межах святкової зустрічі в літературній вітальні з нагоди 453-ї річниці з дня народження В. Шекспіра на кафедрі іноземних мов усім бажаючим було запропоновано зануритися у дивний світ поезії та драматургії великого митця, оцінити багатогранність його творчості, яка є невичерпним джерелом для інших видів мистецтва. Учасники мали змогу побачити різну інтерпретацію Шекспірівських творів: Шекспір у піснях, Шекспір під гітару, Шекспір у п'єсах, переклади сонетів Шекспіра та відеосупровід до них. 

Найкраще атмосферу свята та творчої роботи передають відгуки учасників цього дійства. 

«Під час виступів перехоплювало подих так, що не хотілося щоб свято закінчувалося, час пролетів непомітно. Наші студенти розкрили творчу особистість поета та продемонстрували своє ставлення до світової класики. Це стало справжнім святом для нас, які є небайдужими до Шекспірового слова. Коли ми готувалися до цього вечора, пізнавали щось нове, відточували виступи одне одного, шукаючи найкращі засоби задля досягнення неперевершеного результату.»
Студентки гр. 072-17-1 Носаль Ольга, Шелегія Аліка

«Я великий фанат поезії. Але з сонетами великого Шекспіра познайомився не так давно. Мені більше подобаються його п'єси, хоча його сонети залишають не менш приємне враження. Окрім того, мене вразила величезна робота ініціаторів цього задуму – художній переклад сонетів, створення сюжетного відео до них та презентація проекту. Мені здається, що виконана робота вище всяких похвал. Участь у цій зустрічі надала мені змогу розширити коло знайомих та однодумців серед студентів інших курсів. Мені здається, що подібні проекти сприяють розвитку творчості талановитої молоді університету. Отже, витрачені нами зусилля, виправдані.»
Студент групи МВ-15 Корнійчук Матвій

«Працюючи над виконанням свого проекту, який передбачав переклад оригінальної версії сонету В. Шекспіра та створення відеосупроводу до нього, ми набули нового досвіду у використанні англійської мови, в тому числі збагатили свої ораторські навички. Це допомогло нам подолати труднощі першого публічного виступу. Подібний досвід є дуже вагомим та невід'ємним внеском в наше майбутнє. Ми радимо усім студентам брати участь в подібних проектах, які надають можливість отримувати цікаві знання, пізнавати світ мистецтва та робити неймовірні відкриття для себе.»
Студентки гр.152м-17-1 Глинська Анастасія, Коломоєць Люба


Шекспір вважається одним з найвеличніших англомовних письменників та драматургів світу. «Комедія помилок» - один з найяскравіших, найбільш дотепних та гумористичних його творів. У театралізованій постановці цієї п’єси взяли участь студенти першого курсу факультету менеджменту. Вони прочитали класичну комедію по-новому, розставляючи акценти згідно з реаліями сьогодення. Вічна класика зазвучала актуально для всіх присутніх – як учасників так і глядачів, мотивуючи до сміливих творчих пошуків та прагнення використати всі можливі шляхи для майстерного володіння англійською мовою.
 


Інформація кафедри іноземних мов НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт