Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.04.2018

Дбаємо про захищене і здорове покоління

Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» напередодні Всесвітнього дня охорони праці відвідали ДП «Придніпровський ЕТЦ».

27 квітня 2018 року, напередодні Дня охорони праці, студенти гірничого факультету під керівництвом доцента кафедри аерології та охорони праці О.О. Яворської, побували на зустрічі з працівниками ДП «Придніпровський експертно-технічний центр» та Головного управління Держпраці України у Дніпропетровській області.

Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Тож у цьому форматі фахівці ЕТЦ провели «День відкритих дверей», адже саме питання безпеки праці молодого покоління стали темою цьогорічної акції до Дня охорони праці.

Під час зустрічі студентської молоді з керівництвом та технічними експертами підприємства «Придніпровський ЕТЦ» були розглянуті питання щодо проведення експертного обстеження, технічного діагностування та технічних оглядів обладнання підвищеної небезпеки на промислових підприємствах регіону. Про виробничий травматизм на підприємствах України та Дніпропетровської області студентам розповіли представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Йшлося також про необхідність створення безпечних умов роботодавцями та дотримання працівниками вимог до безпеки виробничого процесу, зокрема, у вугільних, залізорудних шахтах та при відкритих гірничих роботах.


Інформація кафедри аерології та охорони праці

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт