Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.05.2018

Чекаємо на абітурієнтів із Бразилії

Проректор з перспективного розвитку НТУ «Дніпровська політехніка», доцент кафедри геодезії Микола Трегуб нещодавно повернувся з Бразилії, де у складі делегації з України  перебував з робочим візитом на Всесвітній конференції FAUBAI 2018 та виставці EXPOPOS.

 

Конференція проводилася за напрямом інтернаціоналізації вищої освіти, на якій були присутні понад 750 учасників із 40 країн світу. Під час відвідання Республіки Бразилія делегація освітян Дніпропетровщини взяла участь у міжнародній конференціїFAUBAI 2018 та освітній виставці ExpoPos 2018 у містах Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу. Тематикою конференції було забезпечення інтернаціоналізації вищої освіти, спрощення міжнародного обміну студентами та викладачами, а також пошук партнерів для виконання спільних наукових та освітніх проектів.

На виставці ExpoPos 2018  презентовано можливості освіти у Дніпрі для студентів з Бразилії за усіма напрямами. Протягом трьох днів майже 10 тисяч людей відвідали виставку ExpoPos. Українська делегація займала найбільший павільйон, який став справжнім відкриттям для бразильських абітурієнтів. Вже отримано понад 700 контактів абітурієнтів, які потенційно хочуть навчатися в Україні. Загалом студентів приваблює географічне розташування Дніпра, клімат, якісна освіта за відносно не високу вартість, доброзичливість українців та відсутність расової дискримінації.

Під час перебування у Бразилії вдалося розширити контакти з федеральними університетами у Ріо-де-Жанейро, Сан Паулу та Курітіба, були проведені зустрічі з представниками федеральних інвестиційних агентств (FINEP, FIRJAN), федеральними фіскальними органами, які дозволять проводити спільні дослідження та стажування.

До  складу делегації м. Дніпра до Бразилії входили: проректор з міжнародних зв’язків Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Михайло Д’яченко; проректор з перспективного розвитку Національного ТУ «Дніпровська політехніка» Микола Трегуб; проректор з науково-педагогічної роботи Національної Металургійної академії України Володимир Шатоха; проректор з організації та розвитку науково-інноваційного процесу Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод; перший проректор Університету митної справи та фінансів Віктор Ченцов; проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ «Дніпровська медична академія МОЗ України» Леонід Науменко; перший проректор Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини Володимир Байбаков;


        Також працювали у складі делегації: заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, Народні депутати України Віктор Романюк, співголова групи міжпарламентських зв’язків з Бразилією та Тарас Кремінь, голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Візит супроводжувався Послом України в Бразилії паном Ростиславом Троненком та Почесним консулом Бразилії в Дніпрі паном Олегом Василенком. Вагомий внесок у забезпечення поїздки зробив засновник другої за рейтингом в країні рекрутингової компанії «Світ Освіти» Альматрабіі Ашраф.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт