Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.05.2018

Тренінг GIZ на базі бібліотеки Дніпровської політехніки

Науково-технічна бібліотека Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» – перша університетська бібліотека в Україні, яка отримала технічне обладнання від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та для якої було організовано заходи з підвищення професійних навичок.

Починаючи з січня 2018 року науково-технічна бібліотека НТУ "Дніпровська політехніка" є партнером німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (джіезет) і бере активну участь у навчальних заходах, організованих для директорів закладів культури із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. Зокрема, в рамках цього співробітництва директор бібліотеки НТУ "Дніпровська політехніка" Онищенко Г.А. став учасником тренінгів: зі стратегічного планування (м. Харків) і з PR та комунікацій (м. Запоріжжя).

Чому Компанія GIZ звернула увагу саме на бібліотеку Дніпровської політехніки? Бо одним з напрямків її діяльності є орієнтація на допомогу студентам-переселенцям з Донеччини та Луганщини. 
Німецькі партнери готові допомогти у створенні Центру мультикультурного творчого спілкування студентської та наукової молоді НТУ, який зініціювали на чолі з директором Геннадієм Онищенком співробітники бібліотеки Валентина Лимар, Тетяна Валова, Тетяна Недайвода та Лариса Лоздан. У перспективі в цьому Центрі передбачається створення коворкінгу для творчої та наукової роботи студентської молоді, впровадження навчання усіх охочих на ІТ курсах, а також облаштування кімнати психологічного розвантаження для студентів і співробітників. 

За ініціативи науково-технічної бібліотеки Дніпровської політехніки 14-15 травня цього року на її базі Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ проводило тренінг управління персоналом «Основні компетенції ефективного керівника». Цікаво і професійно його вела Анжеліка Назаренко, фахівець HR-менеджмент. Піднімалися тема про роль керівника в системі управління персоналом. Чим відрізняється керівник від спеціаліста Що таке компетенція. Якими компетенціями повинен володіти сучасний керівник та ін. У навчанні взяли участь директори бібліотек та будинків культури з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото Юлії Левенець, відеостудія «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт