Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.05.2018

Математичні таланти Дніпровської політехніки

Команда студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» достойно виступила у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, яка відбулася у Сумському Державному університеті в кінці травня 2018 р. Студенти захищали наш університет у двох категоріях: Т – загальна категорія – технічні науки, С – категорія з обмеженою кількістю годин на викладання математики.

Отримані результати вже котрий рік надихають нових студентів на подальшу працю і доводять високий рівень підготовки викладачів нашого університету. Цього року переможець минулорічної олімпіади в категорії С, студент Святослав Тесленко виборов третє місце від журі в категорії Т, а його суперниками були студенти з найкращих університетів країни. 

Вже котрий рік поспіль студент Володимир Твардовський (ММФ, ГМмм-15-1) займає призові місця в категорії С, цього року він посів друге місце; 
А наші першокурсники: студент Юрій Миронов (ФІТ, 123-17-1) та Марія Лисаченко (ФЕФ, 051-17-1) теж показали достойний результат. Юрій отримав грамоту журі за ТРЕТЄ місце в групі С.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт