Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.06.2018

З Міжнародним днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей заснований у листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У всіх дітей дитинство різне: хтось живе у достатку і чистоті, а хтось голодує і риється на смітниках. Не все залежить від батьків, важливу роль відіграє місце і країна, де народилася дитина.

На щастя, українці – дитиноцентричний народ. 

Вони потребують нашої любові. І ми їх любимо!До списку© 2006-2022 Інформація про сайт