Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.06.2018

Презентація нового кінороману Віктора Веретенникова "Битва за престол"

7 червня у нашому університеті відбулась презентація нової книги Віктора Веретенникова – "Битва за престол". На зустріч завітало багато гостей, викладачів та студентів.


Ведуча презентації відома письменниця, провідний фахівець Центру культури української мови ім. О. Гончара – Леся Степовичка ознайомила присутніх з творчістю та життєвим шляхом Віктора Веретенникова.
Детективний роман чи "екшн", саме так автор трактує жанр своєї книги. Літературну новинку написано українською мовою. У романі відображено сучасне життя держави під призмою криміналу. Твір вражає різноманітністю та кількістю сюжетних ліній. Складовими частинами структури роману виступають неймовірні інтриги, замахи на вбивство, створення приватних збройних формувань та звичайно любовний трикутник.
- Видання розраховано для людей різної вікової категорії, - зазначив автор роману Віктор Веретенников. 

- Директор Центру культури української мови ім. О.Гончара Ірина Цюп’як зауважила, що обкладинка роману дуже цікава, одразу видно, що у книзі приховане подвійне дно.
- Вразила промовистість у романі. Прізвища та імена чітко пов’язані з характером героїв. Варто прочитати та задуматись, наголосила старший викладач Наталія Костюк.

У книзі також присутній кінороман «Танок рожевих пеліканів». Заввідділом бібліотеки університету Наталія Леденьова сказала, що роман дуже цікавий – своєрідний "екшн". Хоча читання відходить на другий план, Віктор Олександрович обрав цікавий хід – створити кінороман, який має зацікавити молодь. 

Ректор НТУ «Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк, привітав Віктора Олександровича з презентацією нового кінороману та закликав студентів постійно розвиватись і ніколи не зупинятись на своїх досягненнях. 

Захід прикрашала виставка творів Віктора Веретенникова, яку підготували працівники науково-технічної бібліотеки НТУ «Дніпровська політехніка». У презентації також брали участь директор бібліотеки Геннадій Оніщенко, заввідділом бібліотеки Наталія Вітрук, професор Ігнатьева Світлана.

Наприкінці заходу Віктору Олександровичу урочисто вручили подарунок – кам’яний оберіг НТУ «Дніпровська політехніка» та квіти. Всі бажаючі змогли поставити питання нашому гостю та отримати книгу з автографом. 


ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт