Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.06.2018

Делегація НТУ «Дніпровська політехніка» взяла участь у міжнародній конференції «International Staff Week»У польському місті Вроцлав, 14-18 травня – делегація нашого університету взяла участь у міжнародній конференції «International Staff Week», яка проходила у Вищій банківській школі. До складу делегації входили завідувач кафедри економічного аналізу та фінансів, проф. О.В. Єрмошкіна, доцент кафедри економічного аналізу та фінансів О.Ю. Доценко та асистент кафедри історії та політичної теорії С.П. Зимницька. Делегати виступили із доповідями, присвяченими міжнародній діяльності Дніпровської політехніки та двомовному навчанню студентів.

У конференції також брали участь представники університетів Бельгії, Греції, Грузії, Польщі, Туреччини, Японії. Крім доповідей на конференції було проведено низку тренінгів, інтеграційних заходів та відвідано філію Вищої банківської школи в м. Ополє.

Участь представників «Дніпровської політехніки» в конференції дала змогу налагодити міжнародні зв’язки з колегами, домовитися про напрями спільної діяльності. ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт