Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.06.2018

Співпраця з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) триває

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» бере активну участь у міжнародній освітньо-просвітницькій роботі, а також допомагає людям та спільнотам по всьому світу самостійно поліпшувати власні перспективи.

Науково-технічна бібліотека НТУ «Дніпровська політехніка» увійшла до списку партнерів для впровадження проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується GIZ. Ініціативи, націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

В рамках співпраці на базі бібліотеки нашого університету 21 червня GIZ провів одноденний воркшоп «Розробка стратегії закладу культури» для бібліотек та будинків культури у Дніпропетровській та Харківській області».


Воркшоп провів менеджер проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Андрій Гарбуза. Розглянуто основні теми: 
• Робоча сесія щодо бачення та стратегічних цілей 
• Молодіжний хаб / навчальний центр / інформаційний центр 
• Реалізація стратегічних цілей.


Науково-технічна бібліотека НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт