Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.06.2018

Переможцям – шана і нагороди!

Сьогодні на засіданні ректорату НТУ «Дніпровська політехніка» вітали студентів-переможців Всеукраїнських олімпіад, а також вручили нагороди досвідченим викладачам.

Команди студентів, окрилених любов’ю до математики, під керівництвом кандидата фізико-математичних наук В.Ф. Сторчая вісім років поспіль отримують значні перемоги на Всеукраїнських олімпіадах. Цьогорік Володимир Твардовський, студент ММФ, посів друге місце в категорії олімпіад з математики. Йому вручено Подяку, бо до цього усі найвищі нагороди університету він отримав за попередні високі місця. 

Разом з ним відзначили студентів ФІТ Святослава Тесленка і Юрія Миронова (за третє місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики), а також студентку Інституту економіки Марію Лисаченко. Ректор Г.Г. Півняк вручив їм іменні наручні годинники «Луч».

Володарями престижних годинників стали студенти факультету інформаційних технологій Максим Даценко, Едуард Давидовський, Дмитро Логунов, Артем Овечкін – за здобуття третього командного місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Кібербезпека».
До числа нагороджених годинниками ввійшли Маргарита Корольова (2 місце) та Дар’я Попова (3 місце), переможці Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Метрологія».

Ще одна приємна подія – за значні заслуги у підготовці фахівців для України та особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету нашого університету медаль імені Л.В. Писаржевського вручено професору Аллі Іванівні Горовій, «Срібну медаль» – доценту кафедри фізики Людмилі Іванівні Барташевській, а медаль «За заслуги» отримала старший викладач кафедри іноземних мов Людмила Анатоліївна Заїка

Щиро вітаємо!ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт