Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.07.2018

Чергова зустріч

Відбулася чергова зустріч студентів 1-го курсу НТУ«Дніпровська політехніка» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з представниками організації-роботодавця Центральна енергетична компанія.

Для студентів такі зустрічі дуже важливі на ранніх курсах навчання, оскільки спілкування з роботодавцями дає розуміння затребуваності професії та перспективи працевлаштування за спеціальністю. Це стає поштовхом до удосконалення знань і умінь за обраним фахом, дозволяє сконцентрувати зусилля у напрямку якісного опанування спеціальності з оптимальною комбінацією теоретичної та практичної підготовки фахівців для електроенергетичної галузі в стінах університету та профільних підприємств, одним з яких є Центральна енергетична компанія. 

У процесі цікавого спілкування студенти дізналися про сферу діяльності підприємства, кадрову політику та гостродеіцитність кваліфікованого персоналу, його важливість для стабільної роботи галузі. Студентів запросили на проходження виробничих і переддипломних практик, а також працевлаштовуватися на підприємстві по закінченню навчання в університеті.

Ми щиро вдячні колективу Центральної енергетичної компанії за теплий прийом, високий рівень організації зустрічі та цікаву дискусію!!!


Іван Луценко доцент кафедри СЕП 
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт