Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.07.2018

АВТОМОБІЛЬНА ПРАКТИКА – 2018

Навчально-ознайомча практика на кафедрі автомобілів та автомобільного господарства НТУ «Дніпровська політехніка» 
 
Студенти 1-го курсу спеціальності 274 Автомобільний транспорт пройшли навчально-ознайомчу практику на кафедрі автомобілів та автомобільного господарства.

Мета навчально-ознайомчої практики – вивчення нових методів системного підходу технічного обслуговування і ремонту сучасних комерційних автомобілів та автомобілів громадського користування в сучасних ринкових та виробничих умовах.
Об’єктами діяльності майбутніх фахівців є: автотранспортні, автосервісні, авторемонтні підприємства та організації автотранспортного комплексу різних форм власності; транспортні цехи заводів, фабрик; конструкторсько-технологічні та наукові організації; фірмові та дилерські центри автомобільних компаній і заводів; автомобільні, тракторні, двигунобудівні, машинобудівні й ремонтні підприємства; навчальні заклади; державні структури. Тому теоретичні заняття та самостійні завдання студентів доповнювалися цікавими екскурсіями до сервісних автоцентрів ТОВ «Аеліта Моторс», ТОВ «Днепроскансервіс», «Аеліта Преміум», АТП № 36, та ін.

Під час проходження практики студенти закріпили знання з сучасних методів технічного обслуговування і ремонту автомобілів, а також форм і методів продажу автомобілів та запасних частин в ринкових умовах.

Бажаємо студентам натхнення та успіхів у навчанні.


Віталій Крівда,
Валентина Олішевська,
доценти кафедри автомобілів та автомобільного господарства
НТУ «Дніпровська політехніка»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт