Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.07.2018

Посилюємо співпрацю з високотехнологічним бізнесом


До НТУ «Дніпровська політехніка» завітали представники компанії «Високовольтний Союз – Рівненський завод високовольтної апаратури»


Електроенергетична галузь – одна з найважливіших для національної економіки України, а спеціальність відповідного спрямування має гострий дефіцит на ринку праці. 

Електротехнічний факультет НТУ «Дніпровська політехніка» готує фахівців за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», постійно вдосконалюючи та розвиваючи матеріально-технічну базу, що сприяє підвищенню якості освіти студентів. 

24 липня 2018 року до Дніпровської політехніки завітали представники компанії «Високовольтний Союз – Рівненський завод високовольтної апаратури». Підприємство є одним із провідних вітчизняних виробників електротехнічної продукції. Делегацію очолював головний конструктор підприємства С. І Ярощук. 

Університет представили: ректор, академік НАН України Г.Г. Півняк і співробітники кафедри систем електропостачання Ю.А. Папаїка, І.М. Луценко та П.С. Циган.
В процесі розмови визначили спільні напрямки діяльності «Високовольтний Союз – РЗВА» та Дніпровської політехніки. Зокрема, розглянули питання, які полягали у розвитку лабораторії «Електрична частина станцій та підстанцій» шляхом її оснащення відповідними зразками сучасного електрообладнання Рівненського заводу високовольтної апаратури. Окремо розглянули можливості спільних наукових досліджень щодо електроапаратів середньої та високої напруги.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між університетом та підприємством, що свідчить про визнання напрацювань Дніпровської політехніки в сфері електроенергетики й створює умови для подальшого розвитку відповідного напрямку. 


Іван Луценко доцент кафедри СЕП 
НТУ «Дніпровська політехніка»
Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт