Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.08.2018

НТУ «Дніпровська політехніка» – серед всеукраїнських лідерів вступної кампанії

13 серпня в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Вступна кампанія -2018: ЗВО завершили зарахування на бюджет».

У прес-конференції взяли участь: перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський та відповідальний секретар приймальної комісії НТУ «Дніпровська політехніка» Антон Кожевников.

Олександр Азюковский повідомив, що НТУ «Дніпровська політехніка» увійшов в ТОП-3 ЗВО України: «Вступна кампанія 2018 року для Дніпровської політехніки проходить успішно. Ми увійшли в трійку всеукраїнських лідерів, які найбільш істотно збільшили обсяг бюджетного фінансування: на 189 місць більше, ніж в минулому році.
Загалом Дніпровська політехніка забезпечила гідні показники прийому. До нас надійшло 7700 заяв про вступ, що на 400 заяв більше ніж минулого року, незважаючи на те, що в цьому році абітурієнти могли подати тільки 7 заяв, а не 9 », - сказав Олександр Азюковський.

Відповідальний секретар приймальної комісії НТУ «Дніпровська політехніка» Антон Кожевников відзначив, що за два роки університет збільшив кількість спеціальностей майже вдвічі: «Успіх вступної кампанії 2018– результат системної роботи всього колективу. Якщо два роки тому у нас було 25 ліцензованих спеціальностей, у минулому – 32, то в цьому році - вже 40. За рахунок цього забезпечили збільшення кількості заяв і зарахованих. На бакалаврат денної форми вже зараховано на 200 людей більше ніж в минулому році, незважаючи на те, що прийом ще не закінчено, - повідомив Антон Кожевников».


За матерілами
ІА «МОСТ-ДНІПРО»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт