Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
31.08.2018

Найкращі першокурсники – в НТУ«Дніпровська політехніка»!

31 серпня відбулось урочисте посвячення першокурсників у студенти.

Історія нашого університет, на шпальтах якої з’явилися сьогодні нові імена, налічує 119 років! Ми радіємо, що студентами НТУ «Дніпровська політехніка» стали понад 1900 першокурсників. 

Вступна кампанія – це завжди дуже відповідальний і емоційний період як для абітурієнтів, так і для університету, а особливо цього року!
Зазначимо, що 2018 рік став піковим за демографічної кризою. Цьогоріч за всю історію незалежної України до вищих закладів освіти вступала найменша кількість абітурієнтів. Але до нашого університету прийшло на 500 студентів більше ніж торік! НТУ «Дніпровська політехніка» посідає третє місце в Україні за кількістю доданих бюджетних місць, що говорить про високий рівень знань нової хвилі наших студентів. 
Радісна подія зібрала багато гостей, викладачів, студентів та батьків.
З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор, академік НАН України Геннадій Півняк. Він розповів про широкі можливості, які надає унівеситет для професійного зростання, й закликав студентів сумлінно навчатися і постійно вдосконалюватися. 

З нагоди урочистого студентського свята першокурсників привітав учасник антитерористичної операції на Сході нашої країни, старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дмитро Кошка, а також численні гості, наші партнери: засновник групи компаній ЕДС "Інжиніринг" Олександр Запишний; Голова Дніпропетровської обласної асоціації адвокатів, кандидат юридичних наук Євген Большаков; керівник відділу підготовки персоналу ІТ - компанії «ЕПАМ» і керівник відділу розробки програмного забезпечення Столяр Олександр. 
Виконуюча обов’язки голови ради студентів університету Тетяна Архипенко вручила футболки-поло з логотипом Дніпровської політехніки кращим абітурієнтам 2018 року, серед них – Олександра Куц (механіко-машинобудівний факультет), яка в широкому рейтинговому списку за фахом посіла перше місце в Україні. А Наталія Кручініна (інститут електроенергетики) – єдина студентка університету з рейтингом у 200 балів при вступі!
Посвячення першокурсників у студенти НТУ«Дніпровська політехніка» має свою традицію. Право отримати символи студентства «Залікову книжку», «Студентський квиток», «Ключ від знань» надається кращим абітурієнтам, теперішнім студентам.
Найголовніший документ символічний «Студентський квиток» вручив проректор з навчальної роботи Дніпровської політехніки, заслужений працівник народної освіти, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Хоменко – першокурсниці Василисі Бондарєвій.
Символічну «Залікову книжку» отримав від першого проректора Дніпровської політехніки, професора Олександра Азюковського – першокурсник Іван Назаров.
Символічні конфедератки та мантії вручив проректор з наукової роботи університету, член-кореспондент Національної академії наук України, лауреат Державних премій України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Олександр Бешта – першокурсникам Максиму Панасенку, Богдані Богатир і Наталії Кручініній. 
Символічний Ключ від знань урочисто передає ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Геннадій Григорович Півняк – Олександрі Куц.
Першокурсники побачили яскраві виступи танцювального колективу «Креатив», почули гарний спів чоловічого вокального ансамблю «Обертон», познайомилися з колективами культурно-освітнього центру Дніпровської політехніки й студенти Інституту Електроенергетики та інституту Економіки.Шановні першокурсники, з радістю приймаємо вас у дружню сім’ю Дніпровської політехніки!
Щасти вам!ІАЦ НТУ «Дніпровська політехніка»

Фото відеостудії «Юність» & Альони Леонович

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт