Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.09.2018

Новий етап співпраці з німецькими університетами

До НТУ «Дніпровська політехніка» прибула делегація німецьких університетів Землі Баден-Вюртемберг (ФРН) для проведення першої міжнародної «Літньої школи з техніки та підприємництва».

Відбулися перші робочі зустрічі представників делегації з керівництвом нашого університету та науковцями Інституту електроенергетики. 

Серед представників делегації професорський склад і студенти Ройтлінгенського університету (РУ) та Есслінгенського університету прикладних наук (ЕУПН). 
Сьогодні, 24 вересня, на гостей чекала ознайомча екскурсія університетом і зустріч з керівництвом НТУ «Дніпровська політехніка».

Як зазначив професор ЕУПН Ніколаус Нойбергер: «Цього року ми відзначаємо 20 років співпраці раніше з Національним гірничим університетом, а наразі з НТУ«Дніпровська політехніка». Нам вдалося організувати проект, в якому беруть участь одразу два університети Німеччини та Дніпровська політехніка».

Ректор НТУ«Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк привітав гостей теплим словом і вручив подарунки – футболки з новим лого нашого університету. На знак вдячності делегати теж вручили подарунки.

Вже сьогодні в НТУ «Дніпровська політехніка» розпочала роботу спільна «Літня школа з техніки та підприємництва». 


Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт