Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.09.2018

Гра як ключ до цінних знань

Під егідою ЦРП «Бізнес-інкубатор» проведено першу економічну гру Business Poker, що дозволяє закріпити в ігровій формі теоретичні знання з економіки, інвестування, бізнес-планування, менеджменту. Business Poker як і покер в класичному уявленні, будується на базі завдання: збільшення основної суми, з якої гравець сів за стіл, до гранично можливого показника, спираючись на закони інвестування та накопичення капіталу.

Проте, Business Poker – це більше ніж інтелектуальна гра. Це можливість отримати сучасні вміння необхідні для успішної ділової людини, а саме: побудова власної стратегії, вдосконалення спілкування під час переговорів, прийняття рішень, зосередженості та інших вмінь, що сприяють розвитку ділових і особистих навичок людини.
Ведуча гри – Яна Терехова – керуючий партнер тренінгової компанії «Школа фінансових менеджерів»; бізнес-консультант, практикуючий бізнес-тренер, сертифікований фінансовий менеджер (ICFM); сертифікований консультант за програмою EBC * L (A, B) - «Основи розвитку бізнесу»; сертифікований фасилітатор діалогів (ТОР®), спеціалізація - функціональні воркшопи; автор консалтингових проектів і курсів для керівників у сфері системного управління фінансами (більше 20 компаній).
 

Наступна гра запланована на жовтень 2018 року. Слідкуйте за анонсами! 


Олена Горяча
ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт