Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.09.2018

Благодійна допомога від Полтавського ГЗК

Наш університет протягом десятків років тісно співпрацює з ПРАТ «Полтавський ГЗК».

На знак вдячності Дніпровській політехніці за багаторічну співпрацю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів для ПРАТ «Полтавський ГЗК» підприємство надало благодійну допомогу кафедрі відкритих гірничих робіт комп’ютерний клас, а саме: 13 комп’ютерів, мультимедійній екран, меблі і навіть зроблено ремонт цієї аудиторії.
У своєму зверненні до ректора Г.Г. Півняка , завідувача кафедри Б.Ю. Собка, викладачів і науковців директор відомого у світі підприємства В.В. Лотоус зазначив, що на комбінаті задоволені рівнем підготовки випускників , але усвідомлюють, що в нинішній ситуації університет і кафедра, зокрема, потребують фінансової підтримки для оновлення технічних і комп’ютерних засобів навчання. 
У відповідь ректор НТУ «Дніпровська політехніка» подякував колегам за безцінний подарунок і наголосив на тому, що такий щедрий крок з боку Полтавського ГЗК є яскравим прикладом взаємодії освіти і науки, практики і бізнесу, що дасть можливість підвищити ефективність підготовки майбутніх фахівців для промисловості України. 

Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт