Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.10.2018

Назустріч новим контактам

Теплого осіннього дня до НТУ «Дніпровська політехніка» завітали нові гості з мальовничого чеського міста Liberec. Представники чеського Технічного університету: професор, заступник декана факультету машинобудування з міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю Карел Франа та фахівець з міжнародних зв’язків офісу декана факультету машинобудування Технічного університету Марцела Валкова.

Мета візиту – робочі зустрічі з керівництвом, науковцями та співробітниками НТУ «Дніпровська політехніка» щодо участі науково-педагогічного й адміністративного персоналу і студентів в програмах академічних обмінів.
У планах обговорення – перспективи співпраці між НТУ «Дніпровська політехніка» та Технічним університетом в Liberec; впровадження ідей енергоефективності та сталого розвитку в наукову і навчальну діяльність;обмін досвідом з адміністрування проектів міжнародної діяльності.
Сьогодні, 1 жовтня, відбулась зустріч делегатів з керівництвом нашого університету.Прийом відбувся у доброзичливій атмосфері.

«Ми обов'язково знайдемо спільні інтереси у галузі науки і освіти», - зазначив професор Карел Франа.

Ректор НТУ«Дніпровська політехніка» академік НАН України Геннадій Півняк зі свого боку наголосив на можливості відкриття центру вивчення чеської мови, бо для молоді це цікаво і важливо.


Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт