Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.10.2018

Поважні гості в НТУ «Дніпровська політехніка»

Чому енергоаудитор – це професія майбутнього? Про це зі студентами Дніпровської політехніки говорив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Зустріч із молоддю завершила робочу поїздку поважного гостя на Дніпропетровщину.

«Мені дуже важливо зустрітися саме з вами. Хочу розказати, куди рухається наша держава, чому енергоефективність – пріоритет №1, які горизонти відкриваються випускникам політехніки, – сказав Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. – Мені важливо поспілкуватися з вами – людьми, які обрали складну, але дуже поважну професію».
Геннадій Зубко акцентував увагу на енергоаудиторах. Це фахівці, які можуть грамотно оцінити стан будівлі, а головне – знають, що з нею робити. Свого роду, посередники між тими, хто хоче модернізувати будинок, та тими, хто це робитиме. За словами Віце-прем’єр-міністра України, це професія сьогодення та майбутнього. Адже 90% багатоповерхівок країни потребують змін.

«Енергозбереження та енергозабезпечення країни. Це питання, на яких спеціалізується наш факультет, тому не дивно, що зустріч із Геннадієм Зубком проходить саме у нас. Сьогодні тут присутні майже 90 студентів, серед яких – і майбутні енергоаудитори», – зауважив декан електротехнічного факультету Дніпровської політехніки Олексій Іванов.
«Наша спеціальність дуже важлива та перспективна, адже всі галузі країни пов’язані з електроенергетикою. Це фінанси, будівництво, будь-яка діяльність», – додала студентка електротехнічного факультету Світлана Андрійченко.

Зустріч Віце-прем’єр-міністра України зі студентами та викладачами пройшла у формі діалогу.

Інформація сайту Дніпропетровської обласної державної адміністрації https://adm.dp.gov.ua


Фото відеостудії «Юність»

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт