Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.10.2018

Зустріч-інтерв‘ю з першим заступником голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимиром Дубєєм

26 жовтня 2018 р. у Дніпровській політехніці за ініціативою та запрошенням ректора Г.Г. Півняка відбулася зустріч-інтерв‘ю молодих вчених економічних та технічних спеціальностей, а також студентів, з першим заступником голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимиром Дубєєм. 

На зустрічі обговорювалися питання кооперації підприємств та молодих дослідників Дніпровської політехніки, піднімалися різні аспекти фінансування стартапів, інвестування у криптовалюти та прийняття рішень в умовах невизначеності. 

Молодих вчених цікавили питання щодо реальних проблем сучасних виробництв, які б могли вирішити проектні міждисциплінарні команди нашого ВНЗ. 

Вручаючи Володимиру Дубєю почесну відзнаку Дніпровської політехніки - «За відданість університету» та мармуровий вогонь, як символ постійного розвитку та прагнення досконалості, ректор Дніпровської політехніки Геннадій Півняк наголосив на давній тісній дружбі між університетом та особисто В.Дубєєм і відмітив надзвичайно перспективні напрями науково-виробничої кооперації. 

Дякуємо всім за зустріч!

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт